Masticha skúsenosti

Masticha skúsenosti – prečo sú dôležité skúsenosti ľudí

Pri výbere výživových produktov založených na prírodnej báze by ste mali byť obzvlášť opatrný. Nemálo takýchto produktov na trhu zaslúžene nosí nálepku pofidérne. Odlíšiť hodnotné produkty od tých, ktoré sú skôr výplodom skúseného marketingového nasadenia nemusí byť vždy jednoduché. Vtedy prichádzajú na rad skúsenosti reálnych ľudí, ktorí si dané produkty kúpili, vyskúšali a so svojimi skúsenosťami sa podelili ich ďalším záujemcom. Avšak, problémom občas býva to, že tieto skúsenosti sú roztrúsené na viacerých informačných miestach. A práve z tohto dôvodu sme si dali tú prácu, aby sme jednotlivé skúsenosti ľudí s Chioskou mastichou pozbierali, zosumarizovali a poskytli vám ich v ucelenej podobe. Tak tu ich máte: 🙂

Chioská masticha skúsenosti – všeobecne

Anonymný prieskum medzi desiatkami užívateľov Chioskej mastichy na Slovensku dospel k záveru, že zlepšenie svojho zdravotného stavu po doužívaní mastichy pociťovalo až 90,59% pacientov. Tieto výsledky sú doslova ohromujúce, pretože sú porovnateľné s účinkami bežne predpisovanej kombinácie viacerých druhov antibiotík, no oproti antibiotikám Chioská masticha nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky a je šetrná k organizmu. Aké ale boli konkrétne reakcie ľudí užívajúcich Chioskú mastichu? Presvedčte sa sami:

masticha skusenosti
Masticha skusenosti reálnych ľudí

chioská masticha skusenosti

4/5 ľudí má s Chioskou mastichou pozitívne skúsenosti. Zaujimavý je najmä názorový rozdiel medzi ľuďmi, ktorí mastichu naozaj užívali, a ktorí sa o nej iba „bavili“. 🙂

Skúsenosti s konkrétnymi produktami z mastichy

Zo štatistík Google Adwords vychádza, že medzi Slovenkami a Slovákmi sú najčajstejšie vyhľadávanými produktami z Chioskej mastichy mastichové kapsuly. Z tohto dôvodu sme sa pri vyhľadávaní konkrétnych skúsenosti s Chioskou mastichou zamerali práve na kapsuly Masticha Active a Masticha Original, ktoré nájdete v 100-kusových baleniach.

Masticha Active skúsenosti

Na trhu s výživovými doplnkami a mastichou sa čoraz väčšej obľube teší produkt Masticha Active. Ide o spojenie prírodnej antibakteriálnej látky (mastichy) a aktívnej kvasinky S. boulardii napomáhajúcej vytvárať zdravú mikroflóru v žalúdku. Kapsuly Masticha Active zatiaľ nájdete len v ponuke vybraných predajcov, no skúsenosti s nimi sa šíria na internete pomerne rýchlo. Z dostupných zdrojov sme pre vás pozbierali nasledovné skúsenosti s Mastichou Active:

masticha active skusenosti
Skúsenosti s kapsulami Masticha Active (anonymný prieskum)
masticha aktive skusenosti
Skúsenosti s kapsulami Masticha Active (anonymný prieskum)
masticha aktive skusenosti
Skúsenosti s kapsulami Masticha Active (anonymný prieskum)
masticha active skusenosti heureka
Skúsenosť s kapsulami Masticha Active (recenzný portál heuréka)

Získať kapsuly Masticha Active

Masticha Original skúsenosti

Masticha Original obsahuje v kapsuliach čistú – 100% Chioskú mastichu bez akýchkoľvek prímesí. Masticha Original sa preto radí k tradičným produktom, po ktorých je nepretržitý dopyt. Oficiálny výrobca však radí kvôli silnému antibakteriálnemu pôsobeniu mastichy radšej kombinovať tento produkt s nejakými probiotikami, prípadne zvoliť priamo produkt Masticha Active. Skúsenosti s Mastichou Original sú nasledovné:

masticha origina skusenosti
Skúsenosti s kapsulami Masticha Original (anonymný prieskum)
chioska masticha original skusenosti
Skúsenosti s kapsulami Masticha Original (anonymný prieskum)
original masticha skusenosti
Skúsenosti s kapsulami Masticha Original (anonymný prieskum)
masticha original skusenosti heureka
Skúsenosti s kapsulami Masticha Original (recenzný portál heuréka)

Získať kapsuly Masticha Original

Zhrnutie skúseností s Chioskou mastichou

Napriek tomu, že Chioská masticha nezabrala každému do bodky, skúsenosti ľudí s Chioskou mastichou potvrdzujú, že tento prírodný produkt pomohol skutočne veľkému počtu ľudí so zdravotnými problémami a na poli prírodnej medicíny mu patrí zaslúžené miesto.
Na základe nášho rešeršu dostupných skúseností s Chioskou mastichou vyplynulo, že pre zvýšenie účinkov Chioskej mastichy je vhodné brať mastichu aspoň po dobu 1 mesiaca s odporučeným dávkovaním 2 kapsuly 3x denne (to platí aj pre kapsuly Active, aj Original). Zaujímavosťou taktiež je, že na základe vyjadrení niektorých ľudí počas užívania mastichy došlo k ústupu nielen črevných a žalúdočných ťažkostí, ale zbavili sa aj miernych kožných problémov s červeňmi, či rôznymi ekzémami. Tento efekt pravdepodobne spôsobený antimykotickým pôsobením Chioskej mastichy by sa dal považovať za príjemné doplnenie terapie trávenia.


Máte aj vy skúsenosť s Chioskou mastichou? Podeľte sa s ňou aj ďalším čitateľom v komentári pod článkom. 😉

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *